Sparta jooksugrupp - treenimisvõimalus nii sportlastele kui harrastajatele

2013.aasta mais loodud Sparta jooksugrupp on mõeldud kõigile -  nii algajatele, edasijõudnutele kui ka võistlussportlastele, kes soovivad nautida jooksmisega kaasnevat head kehalist vormi, osaleda rahvaspordiüritustel ja jooksuvõistlustel.

Jooksugrupi missiooniks on jooksurõõmu pakkumine kõigile huvilistele mitmekülgselt ja koos harjutades, olenemata treenitusest ja endale seatud eesmärkidest.

Mis treeningutel toimub?

Sparta ühistreeningutel tegeleme lisaks jooksmisele jooksu- ja hüppeharjutustega ning teiste üldkehaliste harjutustega, mis on hea jooksuasendi ja sportliku vormi aluseks.
Lisaks regulaarsetele treeningutele korraldame muid ühiseid üritusi - kevadel ja sügisel nädalalõpu jooksulaagrid, nädalavahetuse ühised pikad treeningmatkad, ühised jooksuüritustele sõidud, saalihoki mängimine ja palju muud.

Millised on jooksugrupi eesmärgid?

  • Pakume rõõmu koos harjutamisest
  • Pakume mitmekülgset ja jõukohast treeningut, ka esimest korda trenni tulijale
  • Parandame jooksutehnikat ja kehaasendit jooksmisel
  • Parandame üldkehalist ettevalmistust
  • Aitame parandada jooksukiirust ja võistlustulemusi

Teeme kõik selle nimel, et jooksmine oleks nauditav.

Kes kuuluvad treeneritetiimi?

Sparta jooksugruppi juhendavad treenerid Ahto Tatter, Maile Mangusson, Toomas Tarm ja Marius Unt. Ahto, Maile ja Toomas on Eestis tunnustatud jooksutreenerid, kes omavad vastavalt EOK treenerikutse 5. ja 6. taset. Marius on Sparta pikaajaline üldfüüsilise ettevalmistuse treener ja tuntud ka füsioterapeudina.

Kõigi treenerite õpilased on võitnud jooksualadel mitmeid Eesti meistritiitleid.

Vajadusel kaasame jooksugrupi tegemistesse ka teisi Sparta spetsialiste, näiteks rühma- või jõusaalitreeneried ja toitumisasjatundjaid.

Palju maksab?

Spordiseltsi mitteliikmele kalendrikuu treeningmaks 36 €, Sparta Spordiseltsi üldpaketi liikmele ja 30 päeva kaardi omanikule on jooksugrupis osalemine tasuta.

Hind sisaldab:

  • Osalemisõigust kõikidel jooksugrupi treeningutel
  • Treeneritetiimi nõuandeid ja personaalset tagasisidet
  • Sparta riietusruumide ja sauna kasutamist.
  • Pääsu rühmatreeningusse 2x nädalas (valikus on IntervallVentti, PowerBall, erinevad joogatreeningud  ja palju muud), NB! suveperioodil (alates maist) rühmatreeningute graafik muutub,
  • Jõusaali kasutamise võimalus - teisipäeval, kolmapäeval ja reedel

Lisaks on Jooksugrupi liikmel võimalik osta soodsam 1 korra pilet lisa rühmatreeningule või jõusaali külastamiseks muudel päevadel - 3,50 €.

Jooksugrupiga liitumiseks saab täita avalduse Sparta administraatori juures.

Vaata treeningute ajakava ja tule Sparta jooksutrenni!

Rohkem infot: Ahto Tatter, ahto@sparta.ee ja ahto@spartasport.ee, telef. 5185930 või Toomas Tarm, toomas@sparta .ee, telef. 5078820