Treener | Evelin Talts |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 09:30 - 10:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 10:00 - 11:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Janika Koch-Mäe |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Eiko Toom |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Otsus |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 0 |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Maris Kajari |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:30 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Reigo Adamson |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Raul Olle |
Saal | Välitreening 4 |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Info: | Jooks ja ÜKE Järve terviserajal. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 18:30 - 18:55 |
Kestvus | 25 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Mart Seim |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 20:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 06.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Rainer Rebane |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 0 |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 16:00 - 16:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Enn Meiesaar |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Ahto Tatter |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:45 |
Kestvus | 105 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Info: | Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 55 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (tugevama koormusega). |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Toomas Tarm |
Saal | Välitreening 5 |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:45 |
Kestvus | 105 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Info: | Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 50 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (kergema koormusega). |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Enn Meiesaar |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Priit Prous |
Saal | Välitreening 3 |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 20:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Info: | Maastikusõit, algusega Spartast. Sõidame kivisel pinnasel Astangu pangal. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Riina Suhotskaja |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Järv |
Saal | |
Kuupäev | 07.05.2024 |
Aeg | 20:00 - 22:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 07:30 - 08:20 |
Kestvus | 50 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 09:30 - 10:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 17 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 19 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Riina Suhotskaja |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 38 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Indrek Otsus |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 0 |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Janika Koch-Mäe |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 39 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 10 |
Vabad kohad | 9 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:30 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 6 |
Vabad kohad | 6 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 25 |
Vabad kohad | 25 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 39 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Reigo Adamson |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 10 |
Vabad kohad | 10 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 18:30 - 19:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kaspar Kallas |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 20:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Mart Seim |
Saal | |
Kuupäev | 08.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 20:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 8 |
Vabad kohad | 6 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 07:30 - 08:15 |
Kestvus | 45 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 10:00 - 11:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 6 |
Vabad kohad | 6 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Toomas Tarm |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 10:00 - 11:15 |
Kestvus | 75 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
Info: | Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Evelin Talts |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 39 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 19 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Siim Kelner |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 0 |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Riina Suhotskaja |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Maile Mangusson |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 19:00 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
Info: | Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks 15-30 min. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Toomas Tarm |
Saal | Välitreening 5 |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
Info: | Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks 15-30 min. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Raul Olle |
Saal | Välitreening 4 |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 30 |
Vabad kohad | 30 |
Info: | Jooks ja ÜKE Trummi radadel+ Glehni trepid. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Priit Prous |
Saal | Välitreening 3 |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 20:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 30 |
Vabad kohad | 29 |
Info: | Kiili-Tõdva ring. Harjutused rattal, ühejalaga sõit. Maanteesõit, algusega Spartast. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Rainer Rebane |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 25 |
Vabad kohad | 25 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 38 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Indrek Järv |
Saal | |
Kuupäev | 09.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 21:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 09:30 - 10:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 19 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Maris Kajari |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Janika Koch-Mäe |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 38 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 10 |
Vabad kohad | 9 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Rainer Rebane |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kaspar Kallas |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 17:30 - 19:00 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Mart Seim |
Saal | |
Kuupäev | 10.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 8 |
Vabad kohad | 6 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Piret Roosileht |
Saal | |
Kuupäev | 11.05.2024 |
Aeg | 10:00 - 10:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 19 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | |
Saal | Välitreening 3 |
Kuupäev | 11.05.2024 |
Aeg | 10:00 - 12:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
Info: | Pikem sõit Sparta-Kohila-Tuhala-Kiili-Sparta. Maanteesõit, algusega Spartast. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 11.05.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 11.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 39 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 12.05.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 12.05.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 16 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 12.05.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 39 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Indrek Järv |
Saal | |
Kuupäev | 12.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 21:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 40 |
Vabad kohad | 40 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 12.05.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Kohti kokku | 20 |
Vabad kohad | 20 |
E-post: | * |
Telefon: | * |