Eakate treening
Treener |
Evelin Talts |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
09:30 - 10:25 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Jõusaali ABC
Treener |
Siim Kelner |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
10:00 - 11:00 |
Kestvus |
60 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
YogaFunc
Treener |
Kristel Moorus |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Hi!Fiber+Hellus BodyIntervall
Treener |
Janika Koch-Mäe |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Intensiivsete treeningute kuu ERITREENING! |
Broneerimine lõpetatud |
Sparta Skill
Treener |
Eiko Toom |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Noorte jõusaalitreening
Treener |
Indrek Otsus |
Saal |
Jõusaal 2 |
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
15:00 - 18:00 |
Kestvus |
180 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
0 |
Vabad kohad puuduvad |
Zumba
Treener |
Maris Kajari |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
17:00 - 17:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Sparta Pump
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
17:30 - 18:25 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Intersiiivsete treeningute kuu- 5€! |
Broneerimine lõpetatud |
Jõusaali ABC
Treener |
Siim Kelner |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
17:30 - 18:30 |
Kestvus |
60 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
ÜKE
Treener |
Reigo Adamson |
Saal |
Jõusaal 2 |
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:00 |
Kestvus |
60 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Poks
Treener |
Arman Nahapetjan |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Jooksugrupi treening
Treener |
Ahto Tatter |
Saal |
Välitreening 2 |
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:45 |
Kestvus |
105 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Jooksutreening Järve metsas: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile). Algus kell 18.00 Järve metsa jõulinnakus.
|
Broneerimine lõpetatud |
SeljaEri
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
CrossCore ringtreening
Treener |
Fjodor Dunik |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Intersiiivsete treeningute kuu- 5€! |
Broneerimine lõpetatud |
AbsExpress
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
18:30 - 18:55 |
Kestvus |
25 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
CoreFit
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
19:00 - 19:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Tõstmine
Treener |
Mart Seim |
Saal |
|
Kuupäev |
29.04.2024 |
Aeg |
19:00 - 20:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
8 |
Vabad kohad puuduvad |
Step&Abs
Treener |
Rainer Rebane |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
bodyArt
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Spinning
Treener |
Raul Olle |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Noorte jõusaalitreening
Treener |
Siim Kelner |
Saal |
Jõusaal 2 |
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
15:00 - 18:00 |
Kestvus |
180 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
0 |
Vabad kohad puuduvad |
Sparta Pump
Treener |
Fjodor Dunik |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
16:00 - 16:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
BallFit
Treener |
|
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
17:00 - 17:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
0 |
Info: |
Treeningut ei toimu! |
Vabad kohad puuduvad |
Spinning
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
17:30 - 18:25 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Suusagrupi treening
Treener |
Raul Olle |
Saal |
Välitreening 4 |
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Jooks ja ÜKE, algusega Tähetorni tn. parklast.
|
Broneerimine lõpetatud |
Jooksugrupi treening
Treener |
Toomas Tarm |
Saal |
Välitreening 2 |
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Jooksutreening Järve metsas: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile). Algus kell 18.00 Järve metsa jõulinnakus.
|
Broneerimine lõpetatud |
Rattagrupi treening
Treener |
Priit Prous |
Saal |
Välitreening 3 |
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 20:00 |
Kestvus |
120 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Maastikuratta sõit. Kiiremad lõigud erinevatel maastikulõikudel.
Algusega Spartast.
|
Broneerimine lõpetatud |
DanceMix
Treener |
|
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
0 |
Info: |
Treeningut ei toimu! |
Vabad kohad puuduvad |
FunctionalBody
Treener |
Riina Suhotskaja |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Poksi baaskursus
Treener |
Arman Nahapetjan |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
IntervallVentti
Treener |
Marius Unt |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
19:00 - 19:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Intersiiivsete treeningute kuu- 5€! |
Broneerimine lõpetatud |
Pilates
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
19:00 - 19:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Bujinkan
Treener |
Indrek Järv |
Saal |
|
Kuupäev |
30.04.2024 |
Aeg |
20:00 - 22:00 |
Kestvus |
120 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Rattagrupi treening
Treener |
Priit Prous |
Saal |
Välitreening 3 |
Kuupäev |
01.05.2024 |
Aeg |
11:00 - 13:00 |
Kestvus |
120 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Pikem trenn Rapla suunal ja tagasi. Algusega Spartast.
|
Broneerimine lõpetatud |
Poks
Treener |
Arman Nahapetjan |
Saal |
|
Kuupäev |
01.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Tõstmine
Treener |
Mart Seim |
Saal |
|
Kuupäev |
01.05.2024 |
Aeg |
19:00 - 20:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Sparta Pump
Treener |
Kadi Kuusk |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
07:30 - 08:15 |
Kestvus |
45 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Jõusaali ABC
Treener |
Siim Kelner |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
10:00 - 11:00 |
Kestvus |
60 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Jooksugrupi treening
Treener |
Toomas Tarm |
Saal |
Välitreening 2 |
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
10:00 - 11:15 |
Kestvus |
75 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.
|
Broneerimine lõpetatud |
Sparta Pump
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Pilates
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
FunctionalBody
Treener |
Evelin Talts |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Noorte jõusaalitreening
Treener |
Siim Kelner |
Saal |
Jõusaal 2 |
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
15:00 - 18:00 |
Kestvus |
180 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
0 |
Vabad kohad puuduvad |
TotalBody
Treener |
Riina Suhotskaja |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
17:00 - 17:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Jooksugrupi treening
Treener |
Maile Mangusson |
Saal |
Välitreening 2 |
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
17:30 - 19:00 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks 15-30 min. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.
|
Broneerimine lõpetatud |
YogaFunc
Treener |
Kadi Kuusk |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Step&Abs
Treener |
Rainer Rebane |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Poksi baaskursus
Treener |
Arman Nahapetjan |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Jooksugrupi treening
Treener |
Toomas Tarm |
Saal |
Välitreening 5 |
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks 15-30 min. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus.
|
Broneerimine lõpetatud |
Suusagrupi treening
Treener |
Raul Olle |
Saal |
Välitreening 4 |
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Info: |
Jooks ja ÜKE Trummi radadel+ Glehni trepid.
|
Broneerimine lõpetatud |
Bujinkan
Treener |
Indrek Järv |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
19:00 - 21:00 |
Kestvus |
120 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Sparta Pump
Treener |
Fjodor Dunik |
Saal |
|
Kuupäev |
02.05.2024 |
Aeg |
19:00 - 19:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
|
Broneerimine lõpetatud |
Eakate treening
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
09:30 - 10:25 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
40 |
SeljaEri
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
20 |
Vabad kohad |
20 |
Sparta Pump
Treener |
Maris Kajari |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
40 |
FunctionalBody
Treener |
Kristel Moorus |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
37 |
CrossCore ringtreening
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
17:00 - 17:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
10 |
Vabad kohad |
8 |
DanceMix
Treener |
Rainer Rebane |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
17:30 - 18:25 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
39 |
Kalisteenika
Treener |
Kaspar Kallas |
Saal |
Jõusaal 2 |
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
17:30 - 19:00 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
20 |
Vabad kohad |
20 |
Tõstmine
Treener |
Mart Seim |
Saal |
|
Kuupäev |
03.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 19:30 |
Kestvus |
90 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
8 |
Vabad kohad |
6 |
Yin jooga
Treener |
Piret Roosileht |
Saal |
|
Kuupäev |
04.05.2024 |
Aeg |
10:00 - 10:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
20 |
Vabad kohad |
18 |
Rattagrupi treening
Treener |
|
Saal |
Välitreening 3 |
Kuupäev |
04.05.2024 |
Aeg |
10:00 - 12:00 |
Kestvus |
120 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
40 |
Info: |
Treenerita rattasõidu treening. Pikem sõit Kose suunal. Tallinn-Kose-Pikavere-Vaida-Tallinn. Maanteesõit, algusega Spartast.
|
Sparta Pump
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
04.05.2024 |
Aeg |
11:00 - 11:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
39 |
KST
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
04.05.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
39 |
SPARTA STREETWORKOUT CUP
Treener |
|
Saal |
Jõusaal 2 |
Kuupäev |
04.05.2024 |
Aeg |
14:00 - 18:00 |
Kestvus |
240 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
0 |
Vabad kohad puuduvad |
YogaFunc
Treener |
Kadi Kuusk |
Saal |
|
Kuupäev |
05.05.2024 |
Aeg |
12:00 - 12:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
20 |
Vabad kohad |
20 |
Pilates
Treener |
Signe Vent |
Saal |
|
Kuupäev |
05.05.2024 |
Aeg |
17:00 - 17:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
20 |
Vabad kohad |
18 |
Sparta Pump
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
05.05.2024 |
Aeg |
18:00 - 18:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
40 |
Bujinkan
Treener |
Indrek Järv |
Saal |
|
Kuupäev |
05.05.2024 |
Aeg |
19:00 - 21:00 |
Kestvus |
120 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
40 |
Vabad kohad |
40 |
Dünaamiline venitus
Treener |
Tiina Mikk |
Saal |
|
Kuupäev |
05.05.2024 |
Aeg |
19:00 - 19:55 |
Kestvus |
55 min |
Raskusaste |
|
Kohti kokku |
20 |
Vabad kohad |
20 |