Uudised ja teated

Spartakad Eesti 106. kergejõustiku meistrivõistlustel

15:44 01.08.2023

Edukad võistlused tõid Sparta jooksjatele 6 medalit ja isiklikke rekordeid! Loe lähemalt:

Spartasse tulid mõlemad 5000m kuldmedalid. Meestest sai kindla võidu Leonid Latsepov, naistest pingelisemas duellis Jekaterina Patjukiga Helen Bell. Mõlemad jooksid ka oma isiklikud rekordid, Leo aeg (14:04,41) on ühtlasi ka paremuselt neljas aeg Eesti meistrivõistluste ajaloos. Helen võitis lisaks hõbemedali 1500m distantsil. Katrina Stepanovale kaks pronksi (800 ja 1500m) ja Ats Sõnajalale pronks takistusjooksus. Pille Hinn saavutas 5000m jooksus neljanda koha ja tublid võimetekohased stardid tegid ka Kristo Ivask ja Ilja Rõženkov.

Kokku seega Sparta jooksjatele 6 medalit: 2 kulda, hõbe ja 3 pronksi. Suurepärane tulemus!