Uudised ja teated

Jõulumäel selgitati Eesti krossimeistrid

21:36 07.05.2023

Sel aastal tuli Sparta jooksjate au kaitsta noortel, kummalisel kombel ei olnud meilt stardis mitte ühtegi täiskasvanut. Selle aasta ainsa medali tõi meile tüdrukute noorimas vanuseklaasis(U14) startinud Marit Tarm, kes saavutas 1km distantsil hõbemedali. Kuue hulgas lõpetasid ka U18 vanuseklassi poisid Siim Gross (5.) ja Trevor Karro(6.). Tänud osalemast ka kõikidele teistele noortele ning neid ettevalmistanud treeneritele Mailele ja Mariusele.

Samal nädalavahetusel toimusid Laagris ka Eesti meistrivõistlused orienteerumissprindis, kus startis mitmeid spartakaid. Meeste põhiklassis saavutas pronksmedali Sergei Rjabõshkin.

Juba nädala pärast on meie jooksjad stardis Eesti meistrivõistlustel 10 000m distantsil.

Autor: Toomas