Uudised ja teated

Leolt hea jooks Torinos

19:19 11.12.2022

Täna Torinos joostud krossi EMil olid võistlustules spartakad Leonid Latsepov ja Oliver Annus.

Leo tegi igati korraliku esituse. Kaotust maailma parimale jooksjale Jakob Ingebrigtsenile kogunes 10km distantsil 1.51 ja koht ülitihedas konkurentsis 47. Kokku oli meeste jooksus stardis 82 võistlejat, meie teised mehed Kaur Kivistik ja Karel Hussar olid kohtadel 62 ja 63.

Oliveri vormile jättis jälje oktoobris alanud kaitseväeteenistus. Siiski tuli ta võistlema ja lõpetas U20 6km distantsi 92 kohal 101 startija hulgas. Järgmisel aastal õnnestub parema ettevalmistusega oma kohta ja tulemust kindlasti märgatavalt parandada.

Oliver jätkab nüüd teenistust kaitseväes, Leo siirdub varsti treeninglaagrisse Keeniasse uueks hooajaks põhja laduma.

Autor: Toomas