Uudised ja teated

Sisemeistrivõistlustelt Spartale 3 medalit

10:43 26.02.2020

Talvise hooaja lõpetuseks toimusid Lasnamäe hallis Eesti täiskasvanute sisemeistrivõistlused.

Kaks medalit saavutas oodatult Katrina Stepanova, kes oli oma head talvist vormi näidanud ka eelnevatel sisevõistlustel. Katrina saavutas 800 meetris hõbemedali oma uue siserekordiga 2.15,25, 1500 meetris tuli pronks (4.54,12). Eesti meistriteks tulid neil distantsidel vastavalt Helin Meier ja Kelly Nevolihhin. Meeste 3000 meetris oli Leonid Latsepov näidanud eelnevalt Sakasmaa võistlustel häid aegu, meistrivõistlustelt tuli pronksmedal ajaga 8.34,42. Jooksu võitis Mark Abner. 1500 meetris sai Leo 5. koha, Ats Sõnajalg saavutas 3000 meetris 6. ja 1500 meetris 7. koha. Sparta jooksjatest võistlesid lisaks Andry Soo ja Martin Tamm. Õnnitlused medalivõitjatele ja tänud kõikidele osalejatele!

Sisehooaeg on sellega läbi, jätkub ettevalmistus kevadsuviseks välishooajaks- kellel kodus, kellel lõunalaagris Portugalis. Järgmise tiitlivõistlusena on kavas Eesti krossimeistrivõistlused, mis peetakse 3. mail Järvakandis. Loodetavalt on kõik tõsisemalt treenivad klubi jooksjad seal stardis ja edukalt esinemas.

Autor: Toomas