Uudised ja teated

Spartalased Eesti talvistel karikavõistlustel

13:18 27.01.2020

Lasnamäe hallis peetud Eesti talvistel karikavõistlustel osalesid ka mitmed meie jooksjad

Antud jõuproov on talviste Eesti Meistrivõistluste kõrval hooaja tähtsaimaks koduseks jõuprooviks. Jooksudes oli rajal suur hulk Eesti parematest.

Meie jooksjad saavutasid kaks auhinnalist kohta. Naiste 800m distantsil tegi hea jooksu Katrina Stepanova, kes saavutas oma siserekordi 2.15,82 ga teise koha, kaotades napilt alles lõpusirgel möödunud Kelly Nevolihhinile. Noormeeste 800m distantsil saavutas 3.koha Henrik Otsman ajaga 2.09,36. Neile sekundeeris neljanda kohaga naiste 3000m distantsil Maria Veskla. Esile võib tõsta ka Andry Sood, kes oli meeste 3000m distantsil 11., kuid võitis oma jooksu ja parandas isikliklikku rekordit (9.04,94). Noormeeste 2000m distantsil lõpetas esikuuikus Reimo Kert Laaspere.

Berliinis võitis Leonid Latsepov päev varem 3000m distantsil korraliku ajaga 8.33, mis on mehe isiklikuks rekordiks.

Sisehooaeg jätkub järgmistel nädalatel noorte ja täiskasvanute Eesti sisemeistrivõistlustega, kus saame taas põialt hoida meie klubi sportlastele.

Autor: Toomas