Uudised ja teated

Noortest kaks kulda ja suusatamises kolm hõbedat

16:15 22.01.2024

Nädalavahetusel toimusid Lasnamäe hallis Eesti sisemeistrivõistlused kõige noorematele

Võistlustules olid U14 ja U16 vanuseklassi noored, Sparta oli esindatud Maile ja Mariuse õpilastega. Kahekordseks Eesti meistriks krooniti Marit Tarm, kes võitis U14 vanuseklaasis nii 600m kui 1000m distantsi. Need olid mulluste hõbemedalite kõrval Maritile esimesteks meistritiitliteks. Sparta noortest saavutas koha esikaheksas veel treener Maile teine õpilane Annabel Roondi U14 400m jooksus.

Kaks meie natuke vanemat jooksugrupi liiget Erkki Hummal ja Marge Kikas osalesid Eesti suusatamise meistrivõistlustel Otepääl. Mõlema ponnistusi krooniti medaliga- Erkki saavutas oma vanuseklassi hõbemedali nii 5km klassika- kui vabatehnikasõidus, Marge 5km vabatehnikas.