11.07.23 kell 09.50

Sparta jooksjad tegid 2 päeva järjest tegusid Pühajärve ääres.

Sparta Suvepäevad Margusel ja pildigalerii

10.07.23 kell 13.22

Nädalavahetusel toimusid Otepääl, Marguse Spordibaasis Sparta Suvepäevad. Kohale sõitis üle 70-ne spartaka, kes nautisid üheskoos trenni tegemist, muid lõbusaid tegevusi ja pidu!

Rakveres võistlesid meistrimedalitele kõige nooremad

06.07.23 kell 16.07

Rakvere staadionil toimusid Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassidele

Trevor Karro kahekordne vanuseklassi Eesti meister

29.06.23 kell 14.39

Rakveres peetud Eesti U18,20 ja 23 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel saavutas Trevor Karro kaks meistritiitlit

Leo hea jooks VEM il

26.06.23 kell 14.23

Jaanipäevaeelsel õhtul, 22. juunil, tegi Leo järjekordse hea etteaste, tuues Eesti koondisele Euroopa võistkondlikel meistrivõistlustel 8.koha punktid isikliku rekordi lähedase ajaga

Meistrivõistlused ja karikavõistlused

12.06.23 kell 16.49

Sel nädalavahetusel peeti nii poolmaratoni Eesti meistrivõistlused kui ka kergejõustiku karikavõistlused

Edukas nädalavahetus mitmel rindel

29.05.23 kell 14.43

Nädalavahetusel tegid Sparta jooksjaid tegusid mitmes erinevas kohas

Kutsume lapsi võistlema

16.05.23 kell 10.08

Kolmapäeval, 24. mail on kõik 2012-2015 aastal sündinud lapsed oodatud Sakku kergejõustikuvõistlustele

Jõulumäel selgitati Eesti krossimeistrid

07.05.23 kell 21.36

Sel aastal tuli Sparta jooksjate au kaitsta noortel, kummalisel kombel ei olnud meilt stardis mitte ühtegi täiskasvanut. Selle aasta ainsa medali tõi meile tüdrukute noorimas vanuseklaasis(U14) startinud Marit Tarm, kes saavutas 1km distantsil hõbemedali. Kuue hulgas lõpetasid ka U18 vanuseklassi poisid Siim Gross (5.) ja Trevor Karro(6.). Tänud osalemast ka kõikidele teistele noortele ning neid ettevalmistanud treeneritele Mailele ja Mariusele.

Samal nädalavahetusel toimusid Laagris ka Eesti meistrivõistlused orienteerumissprindis, kus startis mitmeid spartakaid. Meeste põhiklassis saavutas pronksmedali Sergei Rjabõshkin.

Juba nädala pärast on meie jooksjad stardis Eesti meistrivõistlustel 10 000m distantsil.

Leonid Latsepov kerkis uue isikliku rekordiga Eesti kõigi aegade maratoni edetabelis neljandaks!

24.04.23 kell 10.53

Leonid Latsepov kerkis uue isikliku rekordiga (2.14.24) Eesti kõigi aegade maratoni edetabelis neljandaks! Kusjuures ükski Eesti jooksja pole 25-aastaselt maratoni sedavõrd kiiresti jooksnud.