Uudised ja teated

Medaleid Rakverest ja Pühajärvelt

14:14 12.07.2022

Rakveres toimunud Eesti noorte meistrivõistlustelt saime kahel esimesel päeval 3 medalit

Need olid kõik hõbedased. Klubi edukaimaks oli oodatult U20 vanuseklassis võistlev Oliver Annus. Oliver jäi napilt teiseks nii 1500m kui 5000m distantsil, peale pingelist heitlust tuli lühemal maal tunnistada Sander Piigi ja pikemal Oliver Partsi paremust. Varasemast on Oliveril ette näidata Eesti meistritiitlid nii hallist kui krossist. Kert Kask saavutas teise koha U23 meeste 3000m takistusjooksus. Oliveri treener on Ahto ja Kerdi treener Maile. Nüüd on kahel järgneval päeval Rakveres võistlustules nooremad- U14 ja U16 -vanuseklassi noored.

Pühajärve järvejooksul, mis spartalaste poolelt traditsiooniliselt populaarne, olid esindatud nii meie tipud kui arvukalt harrastajaid. Meestest tuli kaksikvõit- Roman Fosti võitis Leonid Latsepovi ees. Naistest saime kolm poodiumikohta. Pille Hinn esimene, Helen Bell kolmas ja Kertu Kula viies koht. 2km pargijooksu võitis tütarlastest Marit Tarm. Ka pühapäevasel rahvatriatlonil oli Sparta hästi esindatud. Meestest sai kolmanda koha Erik Zavadskis.

Kokku osales meilt Pühajärvel ligi 30 täiskasvanut ning neile lisaks mitmeid lapsi lastejooksul.

Autor: Toomas