Uudised ja teated

Sparta noortele kolm poodiumikohta

12:58 21.02.2022

Eesti noorte sisemeistrivõistlustelt jäi meie järelkasvu saagiks 3 medalit

Rohkem oli meie noori stardis nädal tagasi peetud U14 ja U16 vanuseklassi meistrivõistlustel. Neist parim oli Gerda Kadaku 3. koht TU14 1000m jooksus. Äsjalõppenud U18-U23 meistrivõistlustel oli Sparta osalejaid küll vähem, kuid saavutasime 2 esikolmikukohta. Noorte säravaima saavutusega sai hakkama Oliver Annus, tulles U20 vanuse 3000m jooksus Eesti meistriks. See oli Oliveri esimene Eesti meistritiitel, millele loodetavalt tuleb lisa suvehooajal. Kert Kask saavutas 3.koha U23 noormeeste 1500m distantsil. Nii said medalirõõmu nautida peaaegu kõik meie treenerid: Gerdat treenib Marius, Oliveri Ahto ja Kerti Maile. Õnnitleme medalivõitjaid ja nende treenereid!

Nüüd seavad enamus noori sihi suvisele hooajale,mille avastardiks on Eesti meistrivõistlused krossijooksus 8.mail.

Eeloleval nädalavahetusel toimuvatel Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel on medalimõtetega stardis ka mitmed Sparta jooksjad.

Autor: Toomas