Uudised ja teated

Meie jooksjatele eestikatelt 5 medalit

14:08 28.06.2021

Olümpiamängude tõttu toimusid selle aasta Eesti meistrivõistlused tavapärasest natuke varem

Meistrid selgitati Kadriorus juuni viimasel nädalavahetusel, võistlöustules oli ka ligi kümme spartalast. Meie seekordseks medalisaagiks jäi 5 - üks hõbe ja neli pronksi. Hõbemedali saavutas Ats Sõnajalg meeste takistusjooksus. Kahe pronksiga lõpetas meistrivõistlused Katrina Stepanova - nii 800m kui ka 1500m jooksus. Kaks pronksi saime ka pikemal joostud distantsil- 5000m jooksus. Meestest hoolitses selle eest Leonid Latsepov, naistest Pille Hinn. Lisaks oli mitmeid kohti esikuuikus- meeste 1500m Andry Soo 4. ja Leonid 5., naistest Triin Gede 1500m 4. ja 800m 5.koht. Sealjuures uuendasid mitmed spartakad oma isiklikke rekordeid.

Lisaks mainituile olid Sparta jooksjatest võistlustules Martin Vilismäe ja Taavi Tambur.

Autor: Toomas