Uudised ja teated

Käärikult Spartale kuld ja pronks

17:29 31.05.2021

Kääriku uuel ja ilusal staadionil peeti Eesti teatejooksude meistrivõistlused.

Spartat olid seekord esindamas 5 tiimi- naiskond, kaks meeskonda, U 20 poiste ning U16 tütarlaste võistkonnad. Meeste distantsiks oli 1500m, kõikidel teistel tuli läbida 800m. Poodiumikohtadele jõudsid seekord meie naiskond ja esindusmeeskond.

Meie naiskond kordas oma mullust võitu 3x800m teatejooksus, võistkonnas jooksid Triin Gede, Katrina Stepanova ja Brit Rammul. Seekordset ainsat konkurenti, Jooksupartneri naiskonda, edestati kindlalt. Meeste võistlus oli tasavägine ja pingeline kuni lõpusirgeni. Võrdsete võitluse võitis Tartu Kalev Jooksupartneri ees, meie meeskond koosseisus Kristo Siimer, Leonid Latsepov, Andry Soo ja Ats Sõnajalg seekord kolmas. Spartal oli ainsa klubina võistlustules ka meeste teine võistkond,kes jooksid koosseisus Riho Kirsipuu, Peep Jalakas, Urmo Kallakas ja Kristo Ivask.

Noormeeste U20 vanuseklassi 3x800m võistluses saavutas Sparta võistkond (Mart Nael, Kert Kask, Risto Pernits) 5.koha, U16 vanuseklassi tüdrukud olid oma võistluses 8.

Autor: Toomas