Uudised ja teated

Poolmaratoni meistrivõistlused

10:56 05.10.2020

Tartus joostud poolmaratoni Eesti meistrivõistlustel olid klubi parimad Pille Hinn ja Peep Jalakas.

Pille saavutas naistest 6.koha isikliku rekordiga 1:22.24. Eesti meistriks tuli Liina Luik. Meeste jooksus jäi Peebul kõige napimalt puudu esikümnekohast, tulemuseks 11.koht ja samuti isiklik rekord 1:16.26. Esikahekümnes lõpetasid ka Martin Vilismäe ja Erkki Hummal. Eesti meistriks krooniti Karel Hussar. Lisaks meistrivõistlustele osales Tartus erinevatel distantsidel hulgaliselt Sparta jooksjaid.

Sügishoojal on kavas veel 2 suuremat võistlust- pühapäeval peetakse Järvakandis kevadel ärajäänud ja edasilükatud Eesti meistrivõistlused krossis ning järgmisel nädalalõpul harrastusjooksjate pidupäev Saaremaa Kolme Päeva Jooks.

Autor: Toomas