Uudised ja teated

Sparta naiskond taas Eesti meister

22:04 13.07.2020

Laupäeval Pärnus peetud Eesti teatejooksu meistrivõistlustel saime lisaks naiste kullale ka meeste poolelt kaks medalikohta-kokku tuli täiskomplekt medaleid.

Naiste 3x800m teatejooksus võttis meie naiskond Triin Gede, Maria Veskla ja Katrina Stepanova oodatud kulla, korrates mullust võitu. Võrreldes mullusega oli võistkonnas üks uus liige-avavahetust jooksnud Triin Gede, kes tegi esimesed staadionivõistlused alles tänavu kevadel. Naiskonna aeg oli 7.06,82, millega edestati kindlalt teiseks tulnud Jooskupartneri naiskonda.

Meeste U20 võistkond koosseisus Mart Nael, Kert Kask ja Reimo Gert Laaspere  saavutasid 3x800m hõbemedalid  ja meie esimene meeskond 4x1500m pronksmedalid. Meeskonnas jooksid Ats Sõnajalg, Andry Soo, Leonid Latsepov ning Roman Hvalõnski. Meie teine võistkond (Riho Kirsipuu, Sergei Rjabõškin,Urmo Kallakas ja Peep Jalakas lõpetas 7.kohaga. Meeste jooksu võitis Tartu Kalevi meeskond.

Juba pühapäeval ootavad ees Eesti meistrivõistlused 10 000m jooksus, kust ootame samuti vähemalt ühte medalit.

Autor: Toomas