Uudised ja teated

Veel noorte meistrivõistluste kohti ja tulemusi

13:47 01.07.2019

Eesti noorte meistrivõistluste teisel võistluspäeval lisandus Spartale 2 medalit

Oma teise poodiumikoha saavutasid nii Hardy Kaska kui Kert Kask. Hardi lõpetas U20 vanuseklassi 800m teisena, 2 minuti piirist jäi puudu kõige napimalt, aeg 2.00,12. Kert oli U18 3000m jooksus kolmas ajaga 9.51,43. Mõlemad tulemused on noormeeste isiklikud rekordid. Andry Soo lisas eelmise päeva hõbemedalile 5000m 4.koha.

Kolmandal ja neljandal võistluspäeval olid tules nooremad, U14 ja U16 vanuseklassi noorsportlased. Siit meile veel medaleid ei tulnud,küll aga isiklikke rekordeid  ja kõik võistelnud andsid oma parima. Kõrgeima koha saavutas Kätlin Talu U14 tüdrukute 1000m jooksus, aeg 3.29,54 ja 7.koht, 600 meetris oli Kätlin 15. U14 poisid Trevor Karro ja Mario Marcincevicz  lõpetasid 1500meetris 10. ja 11. ning 800m distantsil vastavalt 16. ja 21.kohaga. Kõiki kolme noort treenib Maarius Unt. U16 vanuseklassi poiste 800m jooksus saavutas Mark Markos Kehva  8.koha.

Kokku tõid Sparta noored meistrivõistlustelt seega 5 medalit- ühe kulla, kolm hõbedat ja pronksi. Seda on rohkem kui mullu ning klubi vaid mõni aasta kestnud noortetöö on esimesi vilju kandnud.

Autor: Toomas