Uudised ja teated

Nädalavahetuse jooksud

11:54 14.10.2019

Jõulumäel peetud Eesti karikavõistlustel krossijooksus saavutasid Sparta jooksjad kolm poodiumikohta.

PU18 4km jooksus saavutas Kert Kask 2.koha, kaotades napilt vanuseklassi liidrile Kristjan Otlotile, kuid edestades kindlalt kõiki teisi konkurente. MU20 saavutas Hardy Kaska 3.koha. Naistest tegi taas väga korraliku jooksu Maria Veskla, saavuitades 2.koha ja kaotades Kelly Nevolihhinile vaid 13 sekundiga. Kiidame ka kõiki teisi võistelnud Sparta jooksjaid ning treenereid Mailet ja Mariust, kes kõik võistlemisvõimelised noored välja tõid.

Võistkondlikult meil mullust 2.kohta kaitsta ei õnnestunud. Kuna võistkonnas oli mitmeid täitmata kohti,siis oli meie kohaks seekord 8. Eriti kesiseks jäi täiskasvanute panus.

Pühapäeval osales arvukalt Sparta harrastajaid Rabajooksul. Tänu vihmasadudele oli seal sel sügisel tõeline mudane krossirada. Meie poodiumikoha eest hoolitses taas Maria Veskla, kes saavutas naistest 3. koha. Kuigi päev varem peetud krossijooks oli jalgades, ei pidanud Maria paljuks ka Rabajooksul stardis olla ja tegi seda taas edukalt.

Autor: Toomas