Uudised ja teated

Tore nädalavahetus Saaremaal

13:58 18.10.2022

Järjekordne Saaremaa kolme päeva jooks on meil tehtud

Osalus Sparta poolt taas vägev: põhjooksul oli üle 60 ja noortejooksul üle 20 startija, põhjooksu tiime 20. Vaatamata vihmasele ilmaprognoosile olid ilmad tegelikult jooksuks soodsad ja see kajastus ka tulemustes, kus paljud jooksid oma isikliku esimesel päeval 10 kilomeetris ja paljud saavutasid ka kokkuvõttes oma rekordtulemuse.

Naiste võistluse võitis Pille, meeste üldarvestuses Peep 7. ja Riho 8. Tiimide arvestuses meie segatiim (Pille,Peep, Urmo) võitis, naiskond ( Maris, Kertu, Anni) teine ja meesveteranid( Ivar, Jaanus, Asko) kolmandad. Nii noortejooksul kui põhijooksul saime mitmeid poodiumikohti vanuserühmade arvestuses.

Samuti möödus edukalt ja meeleolukalt võistlusväline aeg,mis ei ole Saaremaa jooksu puhul samuti vähetähtis.

Paljud siirduvad nüüd hooajalõpu väikesele pausile, mitmetel on lähiajal ees veel maraton.

Autor: Toomas