Uudised ja teated

EV100 Staadionisarja avaetapp

14:21 17.05.2018

Staadionisarja avaetapina joosti Kohilas konkurentsitihedad 3000 meetrit

Suurepärase ilmaga toimunud võiatlusel oli kohal suur osa meie jooksuparemikust, lisaks Kohila Seerjajooksul osalevad arvukad harrastusjooksjad. Pidada tuli koguni 4 jooksu. Meie klubi oli esindatud viie jooksjaga,kelledest kahjuks vaid üks mees..

Naistest jooksis end tugeva lõpuringiga kolmandaks  Brit Rammul (aeg 10.15,03), kes möödus 200m enne lõppu Kaia Lepikust. Peale vigastuspausi hooaja avastardi teinud Katrina Stepanova oli 5.(10.44,28), Pille Hinn 7.(10.58,24) ja Silja Jürs 11. (12.05,29). Kõik jooksid oma isiklikud rekordid. Jooksu võitis Kelly Nevolihhin Birgit Pihelga ees, kokku osales 18 naist. .

Meeste tugevamas jooksus olid kolm paremat Allar Lamp, Olavi Allase ja Mark Abner. Tugevuselt teise jooksu võitis ja saavutas üldarvestuses 13 koha veel  juunioride klassi kuuluv  Andry Soo (isikliku rekordiga 9.13,32). Omas U20 vanuseklassis andis see kindla teise koha vanuseklassi liidri Karel Sander Kljuzini järel.

Staadionisarja teine etapp joostake 3. juulil Tartus Gustav Sule Mälestusvõistluste raames ja distantsiks on 1500m. Loodetavalt näeme hooaja jooksul ka meie meesjooksjaid rohkem staadionil võistlemas.

Autor: Toomas