Uudised ja teated

Sparta jooksjad Eesti krossijooksu Karikavõistlustel

15:45 16.10.2017

Laupäeval selgitati Nõmmel Eesti karikavõitjad krossijooksus

Laupäeval toimusid Eesti karikavõistlused murdmaajooksus. See võistlus on traditsiooniliselt üheks jooksuhooaja lõppakordiks. Ilm oli sellele sügisele omaselt vihmane ja rada porine, kuid krossijooksus on sellised olud isegi teretulnud. Tegu oli peaaegu tüüpilise nn. Briti krossijooksuga, kus pori ulatub kohati pahkluuni.

Sparta oli väljas 11 jooksjaga , nendest 5 noort ja 6 täiskasvanut. Kuna igas vanuseklassis läheb arvesse kahe jooksja tulemus,siis on sellel võistlusel oluline, et oleks eri vanuses võistlejaid. Kuigi meil päris täisvõistkonda veel välja panna ei olnud, oli võistkonna komplekteeritus hetke seisu arvestades maksimumilähedane ja saavutasime ligi 30 klubi konkurentsis kõrge 5.koha!.  Järgmisel aastal sihime kindlasti kohta esikolmikus.

Kõik osalejad olid tublid ja andsid endast maksimumi, eks  pehme rada sobis mõnele paremini ja mõnele mitte nii hästi.
Meie parimatena lõpetasid Olga Andrejeva ja Roman Hvalõnski täiskasvanute põhiklassides  2.kohal, esikolmikus lõpetas ka Ats Sõnajalg.