Sparta jooksjate head koostööpartnerid

 

 • NB! VÕTSIME PAARIKS KUUKS ÕPPIMIS- JA PUHKEPAUSI, KÄTTESAADAVAD VAID VIRTUAALSELT.

  UUESTI AVAME UKSED 2019. AASTA ALGUSES.

  Teraapialaegas OÜ on üdini spordist läbiimbunud perefirma, kus peamiselt tegutsevad Sparta enda jooksugrupi jooksjad. Mahukast laekast leiad nii füsioteraapia vigastuste raviks ja ennetamiseks, massaažid regulaarseks lihashoolduseks kui ka toitumisnõustamise söögilaua peenhäälestuseks. Sparta jooksugrupi liikmetele pakume tavahindadest 10% soodustust.

 • Marathon100.com on Eesti suurim harrastusspordi veeb, kust jooksuhuviline leiab palju vajalikku - uudiseid, võistluste kalendri ning kõikide siinsete jooksuvõistluste tulemused ja edetabelid. Koostöös Marathon100-ga osaleme jooksuhuviliste SEB Tallinna maratoniks ettevalmistamise projektis. Kõik selle leiad SIIT

 • Koostöös Sport traveliga pakume nii võistlusjooksjatele kui harrastajatele võimalust osaleda tuntud jooksuvõistlustel kodust kaugemal. Iga-aastases valikus on vähemalt üks linnamaraton kevadel ja sügisel,lisaks kiired ja mugavad laeva(jooksu)reisid Stockholmi.  Lisaks korraldab ettevõte reise ka suusa- ja rattamaratonidele.
  Selleaastaste reiside kohta saad täpsemat infot SIIT

 • Garmini sport- ja pulsikellade müüja GPS Eesti OÜ pakub meie klubi liikmetele oma tooteid kuni 25% poehinnast soodsamalt, konkreetne allahindlusprotsent sõltub mudelist.

  Kontaktinfo:
  www.garmineesti.ee
  info@garmineesti.ee
  Raido Subi
  (+372) 5855 0066

 • Juba mitmed aastad on meil koostöö maailma juhtiva spordikaupade tootja adidasega. Ligi 70-aastase ajalooga sporditarvete tootja valikus on kõik vajalik jooksutreeninguks meie nõudlikus kliimas. Pakume klubiliikmetele heade hindadega järgmiseid tooteid.

  NB! Soodustused 2016/2017 a mudelitelt!

 • A&T Sport on tuntud spordivarustuse müüja aastast 1996. Sparta liikmetele firmade Salomon ja Asics jalatsitel allahindlus 20%. Asics on maailma juhtivaid jooksujalatsite tootjaid,kel lai mudelivalik nii treenimiseks kui võistlusteks. Salomon on tuntud ja hinnatud tegija krossi- ja maastikujalatsite alal.

 • NewBalance on maailma juhtivaid jooksujalatsite tootjaid. Nende valikust leiab sobiva mudeli  erineva jalatüübi, jooksukiiruse ja pinna jaoks. Hind kuni miinus 50% poehinnast!
  Võta ühendust (Paul Valliveere, tel. 5057070) või mine ise kohale Pärnu mnt 153.

 • Sparta liikmetele allahindlus -20% (täishinnaga toodetele). Kui soovid veebiostu tehes kasutada sooduskupongi, kontakteeru info@pringstore.ee või 53306101.
  Pood asub Tallinnas Kassi 15. www.pringstore.ee